Shadow
Shadow
Shadow

Odzyskiwanie długów

Imperatio to firma windykacyjna która zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę klientów biznesowych i indywidualnych. To skuteczna windykacja na terenia miast Gdańsk i Gdynia oraz okolic. Ponadto firma windykacyjna Imperatio świadczy usługi nie tylko w zakresie windykacji należności ale również zajmuje się doradztwem finansowym i prawnym. Zespół Imperatio to doskonali specjaliści otwarci na potrzeby i sugestie swoich klientów, starający się przygotować idealną ofertę. Dzięki czemu jest to firma windykacyjna nie tylko skuteczna ale również o wysokim standardzie obsługi. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej »

Obsługa prawna

Świadczone przez Imperatio usługi z zakresu doradztwa prawnego kierowane są zarówno do przedsiębiorców jak i do osób fizycznych. Świadczone są przez współpracującego z Imperatio radcę prawnego i obejmują kompleksową obsługę z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego prawa handlowego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa ochrony konsumentów. Na zlecenie naszych Klientów przeprowadzamy konsultacji, sporządzamy opinie i ekspertyzy prawne, projekty i analizy umów, z uwzględnieniem wynikających z nich ryzyk oraz korzyści. W ramach doradztwa prawnego na podstaw reprezentujemy również Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej.

Czytaj więcej »

Doradztwo finansowe

Imperatio to również doradztwo w zakresie szeroko rozumianych finansów osobistych oraz kompleksowa pomoc Klientom poszukujących najlepsze rozwiązania dla swoich firm. Każdy Klient otrzymuje od nas garnitur uszyty na miarę swoich potrzeb. Świadczone przez Imperatio usługi z zakresu finansów obejmują: Kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe a także inwestycje takie jak: lokaty, fundusze inwestycyjne, ostatnio bardzo popularne inwestycje alternatywne (np. w sztukę lub w wino) oraz ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, majątkowe.

Czytaj więcej »
Shadow